Dlaczego my?

Szyby do autobusów – Bezpośredni importer z fabryk Europy

W szybach do autobusów specjalizujemy się od kilkunastu lat. Mamy kontakty na całym Świecie i dostęp do bardzo szerokiej gamy szyb czołowych, bocznych oraz tylnych wszystkich marek autobusów. Usługi wykonujemy u klientów na terenie całego kraju a w razie konieczności całej Europy osobiście lub za pośrednictwem naszych partnerów. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zamówienia oraz fachową obsługę klienta. Oprócz szyb do autobusów, oferujemy także auto szyby w szerokim wyborze. Od początku działalności postawiliśmy na wysoką jakość naszych usług, zadowolenie klienta oraz niezawodność. Udzielamy dożywotniej gwarancji na montaż.

Szyby do autobusów montujemy w oparciu o technologię zachodnioeuropejską. Dzięki współpracy z największymi fabrykami szkła samochodowego jesteśmy w stanie zredukować ceny szyb autobusowych oraz samochodowych do najniższych na rynku. W sytuacji uszkodzenia szyby do autobusu zagranicą kraju jesteśmy w stanie zorganizować wymianę szyby dzięki współpracy z partnerami na terenie całej Unii Europejskiej.

10 POWODÓW DLACZEGO MY


Importujemy szyby autobusowe i auto szyby z całego świata a ich montażu dokonujemy na terenie całej Europy (mamy realizacje od Słowacji aż po Szkocję). Dysponujemy najwyższymi stanami magazynowymi i gwarantujemy najniższą cenę!

Montaż szyb na terenie całej Polski i Europy

Szybki czas realizacji zleceń (czas dojazdu do Państwa)

Bezgotówkowe rozliczanie szkód komunikacyjnych (wszyscy ubezpieczyciele)

Obsługa uszkodzonych pojazdów jako zakład naprawczy PZU Warta, Interrisk, Compensa, HDI, Hestia, Unica, MTU, Gothaer, Allianz

Sprzedaż produktów (szyb autokarowych i auto szyb) oraz usług w systemie ratalnym! (szczegóły: +48 724-641-404)

Tylko oryginalne szyby sprawdzonych producentów

Ubezpieczenie szyb

Stawiamy na polskich fachowców

Darmowe nawiercanie szyb przy odpryskach dla stałych klientów

Posiadamy możliwość produkcji szyb na zamówienie do modeli, które już nie są produkowane.

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

ZAŁOŻONYCH SZYB

SYMPATYCZNYCH WŁAŚCICIELI

Dane firmy
 
MDC Tomasz Mroskowiak
Ul. Bielańska 1
32-060 Kryspinów
NIP: 9442029910

E-mail
 
szybyautobusowe24@gmail.com

Telefon
 
+48 724-641-404